با خانواده پرش بیشتر آشنا شو

گروه آموزشی پرش با هدف حمایت تحصیلی و توسعه علمی دانش آموزان سراسر کشور، بسته‌های معلم خصوصی پرش را با محتوای جدید و با کیفیت بالا تولید می‌کند. در فیلم‌های آموزشی پرش، برترین اساتید کشور خط به خط کتاب درسی را به صورت ساده و روان و با روش های نوین آموزشی تدریس می‌کنند.

png
png

خدمات و محصولات پرش با بهره‌گیری از تکنولوژی‌ و ابزارهای پیشرفته آموزشی برای دانش آموزان تهیه و تولید می‌شوند. همچنین با توجه به نیاز دانش آموزان و مدرسین، خدمات و محصولات ما با قیمت های مناسب و دسترسی آسان، در خدمت تمام خانواده‌های عزیز ایران قرار می‌گیرند.

با ما بیشتر آشنا شو . . .

Play Video

خدمات و محصولات ما

بسته معلم خصوصی

بسته معلم خصوصی پرش با فیلم‌های آموزشی و کتاب‌های منطبق به شما کمک میکند تا خط به خط کتاب درسی رو با روشی آسان و دقیق به صورت تصویری و خوندنی یادبگیرید.

مدرسه آنلاین پرش لایو

کلاس‌های آنلاین پرش با امکان رفع اشکال،دسترسی به بازپخش کلاس‌ها، آزمون‌های تعاملی و اساتید برتر کشور، یک تجربه یادگیری کامل برای شما فراهم می کند.

پرش معدل

دوره پرش معدل، شامل تدریس، بررسی و تحلیل سولات امتحانی به صورت فوری و فشرده می‌باشد که در نهایت باعث موفقیت در امتحانات و ارتقای معدل شما خواهد شد.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین پرش با کمک مشاورین برجسته و با تجربه، به شما کمک می‌کند بر اساس توانایی‌های شخصی برنامه‌ریزی کنید و با خیالی آسوده، درس بخونید و پیشرفت کنید.

آزمون آنلاین

با شرکت در آزمون آنلاین پرش، شما متوجه نقاط قوت و ضعف خودتون میشید و می‌تونید با برنامه‌ریزی و تلاش بهتر برای آزمون‌های اصلی مدرسه و یا کنکور آماده بشید.

گروه آموزشی پرش آماده همکاری با سازمان‌های دولتی
گروه آموزشی پرش جهت رفاه حال و تسهیل در خرید کارکنان سازمان‌های دولتی و خصوصی، شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته است. شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر، اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان پرش در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نظرات شما درباره ما